Medarbetare

Huvudkontor: Sandsborgsvägen 50, 122 33 Enskede


VD Anette Sjödin
beteendevetare/ Leg. Psykoterapeut KBT/Handledare/DIH
Email: anette.sjodin@kognitivateamet.com
Tel: 070-760 99 19


Verksamhetsansvarig Ludvig Landau
Email: ludvig.landau@kognitivateamet.com
Tel: 070-308 66 88


Kungsholmen


Mottagning: St Eriksgatan 33, Kungsholmen

Christine Hall
Leg. Arbetsterapeut / pågående psykoterapeutprogram KBT
Email: christine.hall@kognitivateamet.com
Tel: 076-040 62 57


Anders Fenander
Leg. Psykolog KBT
Email: anders.fenander@kognitivateamet.com
Tel: 073-367 69 37


Myrna Thorgren
Leg. Psykoterapeut
Email: myrna@kognitivateamet.com
Tel: 070-978 08 98


Lillemor Johansson
Socionom och Kognitiv Beteende Terapeut
Email: lillemor.johansson@kognitivateamet.com
Tel: 070-810 55 68


Östermalm


Mottagning: Engelbrektsgatan 19, Östermalm

Ludvig Landau
Verksamhetsansvarig, Leg. psykolog KBT
Email: ludvig.landau@kognitivateamet.com
Tel: 070-308 66 88


Tina Gottberg
Leg. psykolog
Email: tina.gottberg@kognitivateamet.com
Tel: 073-984 04 73


Carina Wildig
Psykolog KBT
andra språk: engelska
E-mail: carina.wildig@kognitivateamet.com
tel: 076-160 63 57


Mottagning: Kommendörsgatan 16, Östermalm

Julia Sjövall
Leg. Psykoterapeut KBT/fil kand psykologi
E-mail: julia@kognitivateamet.com
tel: 070-223 04 33


Åsa Svensson
Leg. Psykoterapeut KBT
E-mail: asa.svensson@kognitivateamet.com
tel: 073-072 36 76


Maria Eriksson
Leg. Psykoterapeut KBT, leg sjuksköterska
E-mail: maria.eriksson@kognitivateamet.com
tel: 070-356 05 04


 

Mottagning: Odengatan 31C, Vasastan

Sara Sommar
PTP-psykolog

Email:  sara.sommar@kognitivateamet.com
Tel:


Maja Schultz
Psykoterapeut KBT, hälsopedagog
Email: maja.schultz@kognitivateamet.com
Tel: